+372-5864-5160

Eesti

SOPHISTICEDED GEEK (lühendatult: TSG) on digitaalne agentuur, mis asub Tallinnas, Eestis. TSG pakub VKEde klientidele mitmesuguseid ettevõtlusega seotud teenuseid.

Agentuuri asutas Alexandra Nima, kes on rahvusvahelise äri lõpetanud ja kunstnik.
TSG pakub praegu e-kaubanduse ja tooteblogide jaoks Saksa copywriting-teenuseid, alustavate ettevõtete ja valitsusväliste organisatsioonide juhendamist, samuti e-kaubanduse tootepaigutusteenuseid nii saksa kui inglise keeles (USA, AU, Suurbritannia, DACH-i piirkond).

Viimasel ajal oleme oma portfooliosse lisanud Design Sprint hõlbustamise - töötoa tööriista, mis aitab igasugustel ettevõtetel toodete ja teenuste ideid edasi arendada.

Tutvustame välisettevõtjaid ja investoreid ka Tallinnale / Eestile kui ettevõtluspaigale oma jalutuskäigu formaadi, Tallinna Ettevõtjatele ja E-residentidele kaudu.

TSG-d on kajastatud: BBC Travel, Russalgear (Suurbritannia), IHH, SwissPats Podcast (CH), Ticker TV (AU), Upjourney (USA), Fupping (Suurbritannia), PrettyProgressive (Suurbritannia), CBNation (USA), JobMob ( IS), rändkorav (FR), CompanyConnecting (Suurbritannia) ja teised.